global preloader

Zimní street style

V zimním období je prioritou zůstat v teple. Někdy ale může být nudné nosit stále dokola ty samé kousky. Není třeba panikařit, existuje spousta jednoduchých triků, jak přidat trochu zajímavosti vašemu outfitu.

Na výběr je nepřeberná škála zimních kabátů, které všechnu práci odvedou za vás. Udrží vás v teple a dokáží sami o sobě vytvořit zajímavý a zábavný look. Pokud se rozhodnete pro kabát strukturovaný, dejte si pozor, aby opravdu sedl na vaši postavu. Stejně tak důležitá je délka kabátu – měl by končit hned nad koleny. Při nakupování nového kabátu hlavně zkontrolujte zda vám sedne v ramenou; nikdy nekupujte kabát, který je vám malý, protože to už se nedá nijak napravit.

Pro zimní street style začínají být typické skinny džíny a kožené kalhoty. Kožené kalhoty vypadají skvěle v kombinaci s trenčkotem. Kůže je materiál, který vás udrží v teple, nemusíte se tak rozhodně obávat, že by vám v kalhotách byla zima.

Pokud uvažujeme o doplňcích, velmi praktickým zimním doplňkem je cross-body kabelka. Vypadá nenuceně a skvěle doplní váš zimní look. Při výběru takové kabelky vždy berte v potaz svou výšku, abyste vybrala správnou délku přezky. Kabelka by měla spadat na váš pas nebo boky, nikdy ne až na stehno. Také věnujte čas výběru správného tvaru a stylu, který odpovídá vaší osobnosti.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!