global preloader
zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na základě uživatelských hodnocení pro vás srovnáváme nejlepší produkty, které můžete na trhu najít. A to ať už se jedná o mobilní telefony, notebooky nebo služby jako například seznamky.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Zimní street style

V zimním období je prioritou zůstat v teple. Někdy ale může být nudné nosit stále dokola ty samé kousky. Není třeba panikařit, existuje spousta jednoduchých triků, jak přidat trochu zajímavosti vašemu outfitu.

Na výběr je nepřeberná škála zimních kabátů, které všechnu práci odvedou za vás. Udrží vás v teple a dokáží sami o sobě vytvořit zajímavý a zábavný look. Pokud se rozhodnete pro kabát strukturovaný, dejte si pozor, aby opravdu sedl na vaši postavu. Stejně tak důležitá je délka kabátu – měl by končit hned nad koleny. Při nakupování nového kabátu hlavně zkontrolujte zda vám sedne v ramenou; nikdy nekupujte kabát, který je vám malý, protože to už se nedá nijak napravit.

Pro zimní street style začínají být typické skinny džíny a kožené kalhoty. Kožené kalhoty vypadají skvěle v kombinaci s trenčkotem. Kůže je materiál, který vás udrží v teple, nemusíte se tak rozhodně obávat, že by vám v kalhotách byla zima.

Pokud uvažujeme o doplňcích, velmi praktickým zimním doplňkem je cross-body kabelka. Vypadá nenuceně a skvěle doplní váš zimní look. Při výběru takové kabelky vždy berte v potaz svou výšku, abyste vybrala správnou délku přezky. Kabelka by měla spadat na váš pas nebo boky, nikdy ne až na stehno. Také věnujte čas výběru správného tvaru a stylu, který odpovídá vaší osobnosti.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!