Koktejlové dámské šaty

1
100
Ve slevě
Ne
  • Ano
  • Ne
Výrobce
Vše
preloader
Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Příležitostí, aby se žena mohla obléknout jako princezna, není nikdy dost. Během roku je takových příležitostí hodně – formální oslavy, podnikové večírky, plesy a bály, svatby, pohřby,… Na takové akce je nesmysl jít v obyčejných džínách a pohodlném tričku, je potřeba nějaká reprezentace a elegance. A to právě zajistíkoktejlové šaty. Není potřeba, abyste jich doma ve skříni měla dvacet, jedny či dvoje postačí pro ty nejzákladnější příležitosti. Koktejlové šaty jsou společenské šaty kratšího stylu, které jsou elegantní, ale nejsou například omezující jako dlouhé šaty s obručí v lemu či jiné plesové garderóby.

V podstatě se koktejlové šaty dají využít i na běžné nošení, záleží jen na vás, jaký styl si vyberete a pořídíte domů.

Střih koktejlových šatů je důležitý

Základem při výběru koktejlových šatů je střih. Těch je opravdu nepřeberné množství a záleží tedy jen na vás, co vám osobně vyhovuje. Standardní délka sahá po kolena, může být ale i mírně kratší. Koktejlové šaty ale nikdy nesahají na zem. Tvar koktejlových šatů byste si měla vybrat s ohledem ke své postavě. Skrýt i odhalit se v nich dá totiž skoro všechno. Větší bříško se dá skrýt v koktejlových šatech s volnou rozevlátou sukní, plochému bříšku dají vyniknout upnuté šaty výraznější barvy. Muži milují ženy s dlouhýma nohama – vy si je můžete prodloužit kratším střihem šatů a vysokými podpatky, zkrátit si je můžete délkou lemu u kolen. Větší prsa dokážou zmenšit koktejlové šaty s výstřihem u krku, opticky poprsí zvětší hlubší výstřih s výztuhou pod ňadry.

Krajka či bavlna. To je oč tu běží

Důležitým prvkem koktejlek je také materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Bavlna, krajka, průsvitná látka, polyester, vlna,… Možností je velmi mnoho, vy byste se ale určitě neměla nechat unést na první pohled, ale zamyslet se nad tím, co vám sedne. Zatímco někdo totiž v krajce vypadá jako stoletá babička, druhému sedne jako druhá kůže. Při výběru tedy buďte opatrná a neuspěchejte to.

V černé budete šik

Kromě střihu je potřeba si dát pozor i při výběru té správné barvy. Pokud si kupujete první koktejlové šaty, nejvhodnější by bylo pořídit si je neutrální barvy, abyste je mohla nosit všude. Pozůstalí by z vás totiž určitě neměli radost, kdybyste se na smuteční hostině objevila v koktejlkách žluté barvy či na svatbě svítila v tygrovaných šatech. Je potřeba mít ve skříni alespoň jedny šaty černé  či velmi tmavé. Ty se dají nosit na všechny příležitosti a nikde nebudou působit jako pěst na oko. Zároveň vás také zeštíhlí. Až budete jedny takové mít, v podstatě bude záležet jen na vás, jestli vaší další volbou budou duhové, královsky modré, bílé, zelené, puntíkované, kostkované nebo třeba fialové koktejlové šaty.