Punčochy

99
549
Barva
Ve slevě
Ne
  • Ano
  • Ne
preloader
Tělové punčochy Bellinda Perfect 40 DEN
Tělové punčochy Bellinda Pe...
129 Kč
Slevový kód 20%
Černé punčochy s krajkovým lemem Obsessive
Černé punčochy s krajkovým...
309 Kč
Slevový kód 20%
Černé punčochy Obsessive Garter stockings
Černé punčochy Obsessive Ga...
219 Kč
Slevový kód 20%
Punčochy s červenou krajkou Obsessive
Punčochy s červenou krajkou...
399 Kč
Slevový kód 20%
Černé punčochy Bellinda Thermo Tights 60 DEN
Černé punčochy Bellinda The...
249 Kč
Slevový kód 20%
+ 12 variací
Černé punčochy spojené s podvazkovým pásem Obsessive Garter stockings
Černé punčochy spojené s po...
449 Kč
Slevový kód 20%
Černé punčochy s krajkovým lemem Obsessive Frivolla stocking
Černé punčochy s krajkovým...
289 Kč
Slevový kód 20%
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

Ani v zimě se nemusíte vzdávat svých oblíbených sukní a šatů. I v mínus dvaceti totiž můžete vypadat sexy a neodolatelně. V dámských punčocháčích, punčochách a silonkách budete vypadat perfektně, ať je venku prosinec nebo březen. Správné dámské punčochy a silonky jsou doplňkem, který by ve skříni měla mít každá žena. Protože ať už máte nohy jako gazela, nebo vás trápí křečové žíly, v dámských punčocháčích a silonkách budete mít nohy dokonalé.

Především černé punčocháčky nebo vzory mohou celkově zeštíhlit lýtka i stehna a vytvarovat vám sexy zadeček. Mnoho punčocháčů se prodává také se stahovacími kalhotami, které vám opticky zmenší bříško. Silonky a dámské punčochy jsou partnerem, který se postará o to, abyste vypadala jednoduše skvěle a hlavně žensky. Muži milují dámské sukně, které obtahují postavu, tak jim to dopřejte a udělejte ze sebe kočku na lovu.

Jak vybrat dámské punčocháče podle image

Dámské punčocháče lze dělit podle jejich stylu. Zatímco někdo totiž preferuje jednoduchý ladný styl, ve kterém můžete vyrazit do práce, na pohovor nebo třeba ke zkoušce, na druhou stranu jsou tu originálnější punčocháče, které se hodí na méně formální příležitosti. Například síťované nebo puntíkaté dámské punčocháče vypadají elegantně, ale zároveň jsou hravé. Upoutají pozornost, a pokud k nim zvolíte vhodné šaty nebo sukni, budete za hvězdu.

Například pokud se chystáte na vánoční večírek nebo nějakou firemní oslavu, ukažte ostatním, že nejste jenom ta obyčejná holka od kopírky, ale že je ve vás živelná síla. Na druhou stranu ani čistě černé nebo šedé punčocháče nejsou na škodu, obzvlášť pokud nechcete odpoutávat pozornost od svých večerních šatů. Navíc jsou vhodnější na formálnější příležitosti. A pokud si nejste jistá, který styl by byl vhodnější, s těmito neuděláte nikdy chybu.

Jak vybrat dámské punčocháče podle délky

Klasikou jsou dámské punčocháče alá kalhoty, které si vytáhnete do pasu. Ty obkreslují celou postavu, přičemž lze využít jejich vyššího pasu, který může být stahovací a rýsovat vám ploché bříško. U takových punčocháčů navíc máte jistotu, že vám nebudou padat a celý večer budou vypadat skvěle. Další možností jsou dámské punčocháče nebo silonky samodržící, které, jak už název napovídá, drží jednoduše samy. Stačí si je natáhnout a můžete vyrazit. Délkou sahají pod zadeček, takže zde už na zpevňující kalhotky můžete zapomenout. Podobně také u punčoch s podvazky. Pokud totiž očekáváte, že noc bude žhavá, jsou vhodným doplňkem pro povzbuzení mužské fantazie i touhy.

Nakonec jsou tu také nadkolenky, které ocení ženy, které nemají klasické silonky a punčochy rády. Sahají jen nad kolena, což je ale u delších šatů naprosto vyhovující a především dostačující. A co vy? Víte už, jaký je váš styl?

Když potřebujete vypadat elegantně, stačí sáhnout do šuplíku a vylovit klasické punčocháče. Vyplatí se mít jich pár v zásobě, proto, pokud trpíte jejich nedostatkem, určitě se nebojte do tohoto módního doplňku trochu investovat. Rozhodně se vám to vrátí. Klasické punčocháče vypadají perfektně k čemukoliv, to znamená, že si můžete vzít kraťasy, sukně všech délek či šaty a to prakticky v jakoukoli roční dobu, protože punčocháče zajistí nejen elegantní vzhled, ale také vám v nich bude příjemně teplo. I když jsou klasické punčocháče opravdu „klasické“, neznamená to, prostě po nějakých hrábnete.

Vybírat můžete z několika barev, jako je obyčejná hnědá, dále černá, bílá nebo šedá. Kromě toho roli hraje i materiál, ze kterého jsou klasické punčochy vyrobené, jelikož klasické jsou jak silonkové tak bavlněné punčochy. Klasické punčochy jsou jednoduše záležitost, která nesmí chybět ve vašem šatníku za žádných okolností.