global preloader

Přechod ze zimního šatníku na jarní

Co nevidět se venku začne oteplovat a přivítáme jarní sezónu. Velmi snadným receptem na začátek jara je vytáhnout ze skříně vaše jarní klasické kousky a přimíchat k nim pár nových úlovků. Nebojte se experimentovat s barvami a vzory. Zimě přeci jen vládnou tmavé barvy, ale s příchodem jara můžete do svého outfitu pustit i nějakou veselejší barvu, nebo zajímavý vzor. Pro pozvolný přechod zkuste ze začátku alespoň barevné doplňky.

Možná ještě není dostatečné teplo na vaše nové jarní kousky, ale zkuste přes ně hodit trenčkot, nebo jinou horní vrstvu, která zahřeje, a můžete vyrazit. Zkuste mini šaty, nebo koženou sukni – oboje vypadá skvěle s kabátkem.

Středně dlouhé sukně, culottes, nebo šaty se vzorem vypadají o mnoho lépe, když pod ně neberete punčocháče. Pokud seberete odvahu, určitě nechtě punčochy doma. Místo toho můžete nazout vyšší boty a vypadat jako módní ikona.

Pokud milujete denim, jaro je tím správným obdobím pro vás. Denim se vyplatí mít v šatníku po celý rok, ale na jaře je opravdu v kurzu. Sáhněte po denimové bundě s vnitřním kožíškem, nebo prostě oblékněte vaše oblíbené džíny.

Po dlouhých zimních měsících není nic lepšího než odhalit kotníky. Tuhle sezónu opravdu letí nazouvací sandálky. Ale ani s klasickými lodičkami nemůžete udělat chybu.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!