Pánské džíny

preloader
Modré slim fit džíny Burton Menswear London
Modré slim fit džíny Burton...
309 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré pánské tapered fit džíny Garcia Jeans
Tmavě modré pánské tapered...
2 399 Kč
Slevový kód 20%
Modré pánské tapered fit džíny Garcia Jeans
Modré pánské tapered fit dž...
1 989 Kč
Slevový kód 20%
Modré pánské tapered fit džíny s vyšisovaným efektem Garcia Jeans
Modré pánské tapered fit dž...
2 399 Kč
Slevový kód 20%
Šedé pánské slim fit džíny Garcia Jeans
Šedé pánské slim fit džíny...
2 099 Kč
Slevový kód 20%
Modré pánské slim fit džíny Tommy Hilfiger Layton
Modré pánské slim fit džíny...
3 799 Kč
Slevový kód 20%
Světle modré pánské slim fit džíny Tommy Hilfiger Bleecker
Světle modré pánské slim fi...
3 499 Kč
Slevový kód 20%
Šedé pánské slim fit džíny Quiksilver
Šedé pánské slim fit džíny...
2 349 Kč
Slevový kód 20%
Černé džíny s vyšisovaným efektem Wrangler Greensboro
Černé džíny s vyšisovaným e...
2 499 Kč
Slevový kód 20%
Černé slim fit džíny Dstrezzed
Černé slim fit džíny Dstrez...
2 799 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré slim fit džíny s potrhaným efektem Blend
Tmavě modré slim fit džíny...
539 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré skinny džíny s vyšisovaným efektem Blend
Tmavě modré skinny džíny s...
489 Kč
Slevový kód 20%
Černé slim fit džíny Casual Friday by Blend
Černé slim fit džíny Casual...
1 749 Kč
Slevový kód 20%
Modré slim fit džíny s potrhaným efektem Blend
Modré slim fit džíny s potr...
1 749 Kč
Slevový kód 20%
+ 2 variace
Černé slim fit džíny Blend
Černé slim fit džíny Blend...
1 449 Kč
Slevový kód 20%
Černé tapered fit džíny Burton Menswear London
Černé tapered fit džíny Bur...
799 Kč
Slevový kód 20%
Modré pánské straight  tapered džíny Cross Jeans
Modré pánské straight tape...
539 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré pánské slim fit džíny Cross Jeans
Tmavě modré pánské slim fit...
539 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré slim fit džíny ONLY & SONS
Tmavě modré slim fit džíny...
1 199 Kč
Slevový kód 20%
Modré slim džíny s vyšisovaným efektem Jack & Jones Glenn
Modré slim džíny s vyšisova...
1 199 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě šedé slim džíny s vyšisovaným efektem Jack & Jones Glenn
Tmavě šedé slim džíny s vyš...
1 199 Kč
Slevový kód 20%
Modré slim fit džíny Jack & Jones Glenn
Modré slim fit džíny Jack &...
2 499 Kč
Slevový kód 20%
Černé slim fit džíny Selected Homme Slim-leon
Černé slim fit džíny Select...
2 299 Kč
Slevový kód 20%
Šedé skinny fit džíny s potrhaným efektem Selected Homme Pete
Šedé skinny fit džíny s pot...
2 219 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré skinny fit džíny s prošívanými detaily Burton Menswear London
Tmavě modré skinny fit džín...
759 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré zkrácené skinny fit džíny s potrhaným efektem Burton Menswear London
Tmavě modré zkrácené skinny...
749 Kč
Slevový kód 20%
Modré slim fit džíny s potrhaným efektem Burton Menswear London
Modré slim fit džíny s potr...
749 Kč
Slevový kód 20%
Modré stretch džíny Burton Menswear London
Modré stretch džíny Burton...
949 Kč
Slevový kód 20%
Modré stretch bootcut džíny Burton Menswear London
Modré stretch bootcut džíny...
949 Kč
Slevový kód 20%
Šedé slim fit džíny s potrhaným efektem Blend
Šedé slim fit džíny s potrh...
1 079 Kč
Slevový kód 20%
Modré pánské džíny s potrhaným efektem Blend
Modré pánské džíny s potrha...
1 089 Kč
Slevový kód 20%
Černé pánské džíny Blend
Černé pánské džíny Blend...
799 Kč
Slevový kód 20%
Máme pro vás ještě 205 kousků.

Automaticky načítat další

Při prohlídce obchodů s pánským oblečením se někteří muži mohou cítit jako při inventuře toho, co jim zbylo po rozvodu. Šaty mají ženy, sukně mají ženy, punčocháče mají ženy, legíny mají ženy a také kabelky mají ženy. Pro muže nezbývá moc prostoru, a proto je potřeba si vyhrát alespoň s tím málem, o co jsou ženy ochotné se podělit. O kalhoty. Kapitolou samo o sobě u tohoto kousku oblečení jsou jistě džíny, které, i když jsou specifickou kategorií, mohou mít mnoho podob, barev a tvarů.

Než byste ale tohle všechno prošli v obchodě, mohlo by vaší whiskey doma dojít expirační lhůta. Proto si ji raději nalijte do nějaké pěkné skleničky a vyberte si ty pravé džíny rovnou od počítače – přijdou vám až domů do obýváku. Aby se vám takový nákup ale vyplatil a nemuseli jste potom utrácet za poštovné, až vám budou džíny těsné nebo velké, udělejte si pečlivý průzkum trhu a toho, co všechno výběr takových pánských džín znamená. Jen ať vaše bývalka vidí, že co rozvodem získala, se nevyrovná tomu, co nyní nabízíte vy.

Jsem kalhotový rebel

Pokud se cítíte být v duši rebel, který zvládne víc, než jen nosit kancelářský kufřík, vaší volbou by měli být roztrhané džíny, džíny s řetízky nebo kalhoty s kolty proklatě nízko. Roztrhané džíny, ze kterých vám prosvítají kolena nebo čouhají nitky, jsou opět v módě. Zatímco za totáče jste si je ale museli vyrobit tak, že o klasické džíny jste drhli cihlou, dnes si je můžete pohodlně koupit za pár korun. Tedy samozřejmě s ohledem na to, jak moc stylově chcete vypadat.

roztrhaných džín se soustřeďte na to, kde ony díry jsou, aby vám potom netáhlo na citlivá místa. Otázkou je také velikost a „hloubka“ takových děr, protože některé džíny mohou být jenom ošoupané, některé vyloženě prostřižené. Obojí je samozřejmě velmi rebelské. Bohužel ale takové džíny nemůžete nosit kamkoliv, například do práce by to asi nebylo úplně vhodné. Jinak je tomu ale v případě džín s cvočky a hlavně připínacími řetězy. Připravte se ale na to, že při každém kroku budete cinkat jako šperkovnice vaší ženy. Cvočky jsou v tomto mnohem lepší, i když záleží na jejich umístění – sedět na nich je totiž horší než sedět na připínáčku.

Posledním rebelským modelem jsou džíny s nízkým sedem, které se dají nosit „na rappera“. Ty jsou praktické v tom, že si je lze snadno zase vytáhnout nahoru.

Jsem ajťák

Pokud ve vaší krvi kolují bajty, vhodným typem džín pro vás budou trubky nebo ty s úzkým zakončením. Tyto modely už ale počítají s tím, že jste drobní a štíhlé postavy, pro objemnější jedince tedy nejsou přímo určené. Pokud rádi vystupujete s brýlemi na nose a fešáckou vestičkou, padnou k vašemu outfitu úzké džíny jako zadek na hrnec. Celkově, když preferujete takový ten nerd style, neboli velké brýle, pletená vesta, kostkovaná košile a kšandy, tak se k vám úzké džíny budou hodit.

Obtáhnou vaši postavu a nebudou tolik poutat pozornost od vašeho stylu. Pokud ale přecházíte od klasických pohodlných a volných džín, nejdříve byste měli možná vyzkoušet džíny jako trubky. Ty jsou rovné odshora dolů, nerozšiřují se ani se nezužují. Jsou dobré alespoň pro začátek, než si na svůj nový styl zvyknete. Úzké džíny jsou totiž opravdu úzké a někdy vám v nich může být vidět doslova všechno. Tak si na to dejte pozor, abyste tak nenarušili svůj ajťácký styl.

Jsem normální kluk v džínách

I v dnešní moderní společnosti jsou lidé s jednoduchým „normálním“ stylem, kteří nepotřebují o sobě říkat nic jiného, než „jsem muž, a tak mám mužské džíny“. Tito jedinci to mají prosté – mohou si na sebe vzít naprosto cokoliv, nemusí řešit příliš stylovost džín. Stačí jim vybrat tvar a barvu tak, aby jim to sedělo, a mají hotovo. Pokud i vy patříte k těmto šťastlivcům, dívejte se na džíny jako na kousek oblečení a ne kousek svého já, jako to dělají ti, kteří patří k nějaké subkultuře.

Volba podle tvaru bude záležet na tom, co vám je pohodlné. Pokud preferujete větší džíny, ve kterých byste schovali i slona, máte je mít. Pokud volíte spíše eleganci, zaměřte se na džíny tmavé barvy, které nemají žádné výrazné vzory. Ovšem pokud nechcete úplně zapadnout, i mezi jednoduchými kalhotami lze najít takové, které budou něčím ozvláštněné. Může se jednat například o jinou barvou obšité kapsy nebo přechod barev na látce. Popřípadě si je můžete doplnit zajímavým opaskem. Výhodou takových džín je, že v nich můžete chodit po celý den, do jakéhokoliv prostředí. Jsou totiž univerzální.

Jsem hipster

Obličej už vám zarůstá pořádně vousem, aniž by byl movember? Tak to je čas na hipster style. Nasaďte si hučku, učísněte „bíbra“ a oblékněte kostkovanou košili a na rameno hoďte dřevorubeckou sekyru. A na ty holé nohy si natáhněte jednoduché klasicky modré nebo tmavé džíny. Hipster se pozná především podle vrchní poloviny těla, proto je v podstatě jedno, jaké kalhoty na sobě budete mít. Pokud ale chcete hrát na přesnost, možná se oblékněte do nějakých méně výrazných, které se nebudou tlouci s vaším stylem. Určitě se vyhněte kalhotám vytahaným nebo naopak moc úzkým, které by vám obtahovaly vaše chlapácká stehna. Volnější džíny jsou lepší.

Ohledně barvy se dívejte po jednobarevných džínách, které budou tvořit doslova pozadí pro vaše outfitové dílo. Je jedno, jestli džíny budou šedivé, světle modré, tmavě modré nebo prostě modré, hlavní je totiž to, co máte obléknutého nahoře. Vždycky ale dbejte na to, aby se to netlouklo s vaší vestičkou, košilí nebo sáčkem či do čeho se vy konkrétně jako hipster oblékáte.