Retro pánská trička

preloader
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Být moderní, když je vám přes pětatřicet, dnes není nic moc složitého – stačí dojít na půdu a vytáhnout staré oblečení, které jste nosily kdysi. Pokud už ale svou sbírku oblečení z dob, kdy dnešní mládež ještě tahala kačera, nemáte, a přesto chcete ve společnosti zazářit, jukněte se do kategorie retro triček pro muže, kde určitě načerpáte dostatečnou inspiraci. Retro oblečení je dnes rozhodně v kurzu a kromě toho, že si zavzpomínáte na staré dobré časy, upoutáte i svoje okolí. Přestaňte být retro jenom svým věkem a odmítněte se „vrátit do hrobu“, v retro tričku budete platit za superstar.

Takové oblečení s retro motivem i střihem snadno seženete online na internetu, takže objednat si ho můžete z pohodlí domova s doručením přímo pod nos. Takže jediné, co ještě potřebujete udělat je, si vybrat to pravé ořechové retro tričko do vašeho šatníku. Nezapomínejte přitom nejen na to, aby vám tričko sedělo, ale mělo třeba i univerzálnější vzhled, díky kterému si ho budete moci vzít jak do práce, tak k přítelkyni nebo s kamarády na pivo.

Barva a vzor – to určuje styl

Základním stavebním kamenem takového retro trička je jeho vzhled. To znamená, že prim bude hrát motiv a určitě také barva. Je jedno, jestli na spektru barev určujete jen základní odstíny nebo disponujete schopnostmi rozeznat i brokátovou, burgundskou, lila nebo lososovou, protože na retro tričkách najdete i barvy usedlejšího formátu, které lze nosit pro každou příležitost. Důležitější než barva jsou totiž vzory na triku, které mohou představovat jednoduché pruhy, opakující se téma, květiny, geometrické útvary, apod. Jistě mezi nimi najdete i křiklavé havajské košile, které už jsou za zenitem už dost dlouho, zatím ale jejich velký comeback ještě nepřišel.

Retro tričko seženete s krátkým i dlouhým rukávem, s kapsami i jednoduchým padnoucím střihem. Záleží na vás, co upřednostňujete.