global preloader

Odvážné monochromatické outfity

Mnoho lidí si myslí, že monochromatické outfity jsou nudné a nevzhledné, ale opak je pravdou. Dalším důvodem, proč někteří neradi nosí monochrom, může být také to, že si myslí, že obléknout se od hlavy až k patě do jedné barvy může být prostě příliš. Důležité je vždy najít tu správnou rovnováhu, aby váš outfit nebyl nudný, ale ani příliš výrazný a křiklavý. Vždy záleží na výběru vhodné barvy a materiálů.

Skvělou kombinací, kterou můžete do outfitu zakombinovat je obléknout něco, co má v sobě trochu mužnosti, a zkombinovat to z ženskou elegancí a smyslností. Nebojte se obléknout elegantní šaty v armádní zelené. Tato tmavá barva evokuje armádu – tedy typicky mužské prostředí; ale v kombinaci s elegantním střihem šatů vytvoří dokonalou balanci, a tedy i velmi stylový outfit.

Dodejte vašemu monochromatickému outfitu ještě více zábavy pomocí zajímavého vzoru. Nebojte se ani kombinace vzorů. Vždy ale platí, že čím výraznější a zářivější barva, tím méně výrazný by měl být vzor na ní – pokud byste toto pravidlo porušila, mohl by váš outfit působit přeplácaně, nebo dětinsky.

Dalším důležitým kritériem skvělého monochromatického looku je výběr správných textur a materiálů. Pohrajte si s kombinacemi materiálů. Zaručenou volbou je kombinace kůže a kožešiny – zkuste kožené kalhoty nebo sukni a kabát s kožíškem.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!