global preloader

Nadčasové módní triky

Vždy zvolte správnou velikost. Ať už je vaše oblečení drahé nebo ne, jakmile vám velikost perfektně nesedne, budete vypadat neupraveně, outfit nebude působit dobře a určitě neudělá tolik parády. Pokud jste shodila trochu váhy a oblečení je na vás moc volné, nesnažte se ho přizpůsobit vaší nové velikosti pomocí pásku, ale raději si ho nechte upravit, nebo ho rovnou nahraďte kouskem novým v menší velikosti.

Vybírejte oblečení podle typu vaší postavy. Pokud vám střih nového kousku prostě nesedne, nemá cenu ho pořizovat – nikdy v něm nebudete vypadat tak stylově jako v kousku, který perfektně sedne vaši postavě, vašim křivkám a tvaru vaší figury. Pokud máte rovné boky, zkuste volnější top a pouzdrovou sukni – tato kombinace skvěle vyrovná vaše proporce a vytvaruje váš pas.

Nezapomínejte na doplňky. Jednoduché šaty se stanou perfektním outfitem, pokud je zkombinujete se stylovými lodičkami a elegantní kabelkou. Na špercích nemusíte mít diamanty, aby ozvláštnily váš look. Vybírejte doplňky s rozmyslem – musí ladit s oblečením. Dejte si také pozor na množství doplňků, aby váš outfit nebyl až příliš přeplácaný.

Obecně platí, že tzv. malé černé vás dostanou kamkoli. Je to univerzálně lichotivý kousek, je jednoduchý, ale dokáže být velmi stylový. Dnes již platí za nadčasovou klasiku, se kterou prostě nemůžete šlápnout vedle. Přes šaty můžete přehodit jednobarevný kabát pro minimalistický look, nebo je v pase obepnout páskem.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!