Lodičky na klínku

preloader
+ 92 variací
Černé kožené lodičky na klínku Tamaris
Černé kožené lodičky na klí...
1 599 Kč
Slevový kód 20%
+ 54 variací
Starorůžové lodičky na klínku Dorothy Perkins
Starorůžové lodičky na klín...
749 Kč
Slevový kód 20%
+ 76 variací
Tmavě modré lodičky na klínku Dorothy Perkins
Tmavě modré lodičky na klín...
749 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modré kožené lodičky na klínku Tamaris
Tmavě modré kožené lodičky...
1 119 Kč
Slevový kód 20%
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Potřebuje ke svým společenským kalhotám, šatům nebo sukni také odpovídající obuv, ale na podpatcích jste byla naposledy na tanečních před spoustou let? Tak to si pořiďte lodičky na klínku, se kterými to hravě zvládnete, ať už jste kurz chození na podpatku absolvovala nebo ne. Víte, proč Popelka z bálu utíkala už před půlnocí? Protože si vzala příliš vysoké podpatky a nemohla už na nich vydržet. To se vám ale s lodičkami na klínku nemůže stát. S lodičkami na klínku budete mít nejen dobrou stabilitu, ale také jistotu, chodit bude snadné a na těchto podpatcích vydržíte klidně tancovat až do rána. Jsou vhodné jak pro začátečnice, tak pro pokročilé, s klínkem je totiž opravdu jednoduché fungovat a přitom vypadat elegantně a žensky.

Abyste o trochu vyrostla od země, není potřeba jehel ani levitace, i klínek vám přidá pár centimetrů a opticky vám prodlouží nohy.

Nastartuje svoji taneční kariéru s lodičkami na klínku

Lodičky na klínku jsou skvělou volbou pro ženy mladšího i staršího věku, chodit na nich totiž zvládne každý. Podobně také lodičky na klínku podpoří každou postavu, takže je jedno, jestli jste hubená jako lunt, nebo si o vás lidé myslí, že jste těhotná. S lodičkami na klínku se z vás stane opravdová dáma, ale nejen to. Díky těmto skvělým botám se můžete stát i doslova hvězdou parketu, stačí, abyste to pořádně rozbalila, a k tomu vám dopomohou lodičky na klínku, se kterými si budete opravdu jistá v „kramflecích“. Výhodou lodiček na klínku je, že se hodí jak na společenské události, tak na každodenní nošení například do práce nebo do školy. Jejich pořizovací cena není nijak vysoká a výsledek je přitom velmi kvalitní. Lodičky na klínku jsou elegantní i praktické a využijete je doslova každý den. Tak proč si nepořídit hned několik párů, abyste měla na prostřídání?