Kozačky na klínku

preloader
Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Je sice pravdou, že preferovanými botami na zimu jsou sněhule, ale těžko vám tyto boty zaručí jak pohodlí, tak eleganci a styl. To najdete naopak u kozaček na klínku, které pokud nemáte ještě ve svém botníku, byste si měla jít co nejdříve koupit. V kozačkách na klínku budete pořád vypadat jako dáma a to i v případě, že to díky tlustému svetru, neforemné bundě, pletené čepici a vysoké šále nebude jinak moc poznat. I v případě, že to na podpatcích příliš neumíte, nemusíte se kozaček na klínku bát. Jedná se o snadno ovladatelný model, který zvládnou i naprosté začátečnice.

V kozačkách na klínku vám nebude zima, budete vypadat hezky, navíc budete mít jistotu, že doma máte kvalitní boty – a to už je dost důvodů pro to, abyste si šla kozačky na klínku koupit, ne?

Výhoda jménem klínek

Nespornou výhodou kozaček je právě výše zmíněný klínek. Během zimy, kdy boty zase tolik nestřídáme a venku je vlhko, se stává, že se celkem rychle prošlape pata. U klínku vám ale nic takového nehrozí. Je jedno, jestli má váš klínek jeden centimetr nebo osm, tak jako tak bude vaše noha v botě stabilní a vy si tak budete moci být „jistá v kramflecích“ i v případě náledí nebo zasněženého chodníku. Klínek vás také opticky prodlouží a nohy vám protáhne skoro až do nebe, což je výhoda pro dámy, které příroda o nějaký ten centimetr ochudila.

Jak na péči o kozačky na klínku

I o klínové dámské kozačky je potřeba se pečlivě starat. Před začátkem sezóny byste je určitě měla pořádně očistit a naimpregnovat ve třech tenkých vrstvách. Tím zabráníte navlhnutí boty a rychlému znečištění povrchu. I přesto byste své kozačky na klínku měla pravidelně očišťovat, abyste je zbavila dravé a žravé soli, kterou se posypují chodníky. Boty byste měla také nechávat pokaždé vyschnout a to nejen kvůli vlhkému počasí venku, ale také kvůli tomu, že se vám potí noha. Tvar kozaček na klínku udržíte tím, že je budete dávat do napínáku.