Kotníkové kozačky

preloader
Černé kožené kozačky na podpatku s přezkou Geox Dovelyn D
Černé kožené kozačky na pod...
3 709 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě hnědé kožené kozačky s přezkou Geox Glynna
Tmavě hnědé kožené kozačky...
2 499 Kč
Slevový kód 20%
Černé dámské kožené kozačky Högl
Černé dámské kožené kozačky...
2 499 Kč
Slevový kód 20%
Černé kožené kozačky s přezkou U.S. Polo Assn.
Černé kožené kozačky s přez...
2 799 Kč
Slevový kód 20%
Černé kožené kozačky s detaily v semišové úpravě Tamaris
Černé kožené kozačky s deta...
1 949 Kč
Slevový kód 20%
Černé vysoké kozačky v semišové úpravě Miss KG Vicky
Černé vysoké kozačky v semi...
1 349 Kč
Slevový kód 20%
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Zatímco v zimě je lepší si pořídit kozačky vyšší kvůli sněhu a udržení nohou v teple, v méně chladná období, jako je podzim a jaro se dají nosit i dámské kozačky kotníkové. Ty jsou vhodné především pro ty, kteří nemají rádi kalhoty nacpané v kozačkách. V některých případech to může škrtit a kalhoty se nepříjemně krabatí a otáčejí. V kotníkových kozačkách se vám nic takového nemůže stát. Zapínat se nejčastěji dají snadno na zip a na noze je máte jedna dvě. Kromě toho je nespornou výhodou dámských kotníkových kozaček i to, že se dají nosit jak ke kalhotám, tak sukni nebo šatům.

Vypadají neustále elegantně a vy v nich budete za dámu, ať už jdete na rande nebo jenom do sámošky koupit rohlíky.

Výběr barvy podle ročního období

Dámské kotníkové kozačky se dají nosit místo klasických lodiček nebo jiných bot. Sladit se dají naprosto se vším – tmavé kotníkové kozačky budou vypadat dobře především k světlejším outfitům, kdy budou onou pomyslnou třešničkou na dortu. Skvělé jsou ale i k tmavým kalhotám či legínám nebo sukním, protože pokud bude vše v černé, opticky vám prodlouží nohy. Vaše nohy budou přitahovat žádanou pozornost mužů, kteří si na dlouhé nohy potrpí. Nejlépe se kombinují dámské kotníkové kozačky univerzální černé barvy. Na podzim potom hrají prim i hnědá a vínová barva, na jaře jsou módním hitem krémové a bílé kotníkové kozačky.

Nezapomeňte zkontrolovat materiál

Důležité také je, z jakého materiálu si dámské kotníkové kozačky pořídíte. Například o kůži se budete muset starat speciálními přípravky a pravidelně ji ošetřovat. Podobně také dobře vypadající semiš. Na ten určitě aplikujte hned po zakoupení ochranný sprej, který odpudí vlhkost a také špínu. U semišových bot také dávejte pozor na špičku – velmi rychle se okope a pak nevypadá tak dobře.