global preloader
zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na základě uživatelských hodnocení pro vás srovnáváme nejlepší produkty, které můžete na trhu najít. A to ať už se jedná o mobilní telefony, notebooky nebo služby jako například seznamky.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Jak rozjasnit zimní šatník

Udržet nadšení pro módu i v zimním období může být těžší, protože musíme nosit více vrstev, abychom zůstali v teple. Pokud vás vaše současné zimní módní volby nudí, zkuste svůj styl osvěžit a rozjasnit – není to nic obtížného a neznamená to, že musíte pořídit celý nový šatník.

Začněte pozvolna pomocí páru menších kousků. Zamyslete se nad zimními doplňky – kožené rukavice, čepice, šály, zimní boty, kabelky – ty mohou velmi snadno rozjasnit neutrální outfit. Takovým způsobem můžete rychle přidat trochu života a radosti vašemu looku, aniž byste musela outfit přeplácat a opustit svoji “comfort zone”. Pokud jste na pochybách, omotejte kolem krku veselou šálku – stačí se ujistit, že ladí k vašemu outfitu, aby váš look působil uceleným dojmem.

Pokud je váš šatník plný neutrálních kousků, zamyslete se nad tím, zda není výhodnou investicí pořídit si kabát v nějaké zábavnější a výraznější barvě. Zkuste kostičkovaný kabát ve fialovém provedení přehodit přes celo-černý outfit. Nebojte se ani barev, jakými je oranžová, žlutá, červená, nebo sytě modrá. Vždy mějte na paměti, aby odstíny ladily a lichotily odstínu vaší pleti. Sytě růžová je sice v kurzu, ale pokud se bude “bít” s vaší barvou pleti, prostě to nebude vypadat dobře, ať se snažíte, jak chcete. Pokud máte pleť velmi světlou, sáhněte po béžové, bílé, nebo pastelových odstínech – vaše pleť tak vynikne. Pokud jste naopak více opálená, vašimi odstíny bude právě oranžová, žlutá, nebo sytě modrá.

Nebraňte se experimentům. S tolika barvami, které jsou tuto sezónu v kurzu, se rozhodně nemáte čeho bát. Nebojte se svého šatníku a bavte se! Váš outfit musí působit uceleným a upraveným dojmem. Pokud se cítíte lépe v neutrálních barvách, zkuste do outfitu přidat nějakou zajímavou barvu pomocí jejího světlejšího odstínu. Pokud se naopak nebráníte hravým a zábavným kombinacím, zaexperimentujte s pastelovými barvami.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!