Skate oblečení: Jaké značky nosit, ať vypadáte stylově?

Trend spojený se skatem stylem provází Evropu už pěkných pár let. Toto skate oblečení je velmi pohodlné a vzdušné, takže se skvěle nosí nejen během letních veder. Kvalitní bavlna je základem, nenáročná údržba bonusem. Volnočasový outfit si samozřejmě můžete vzít nejen do skate parků, ale i na procházky, nákupy nebo hudební koncerty, tady se fantazii meze rozhodně nekladou. Velkou výhodou je množství značek, ze kterých můžete vybírat – takže ve skříni bude stále něco nového a originálního.

Tenhle styl patří i do dnešních škol…

Na rozdíl od některých jiných zemí nemáme školní uniformy, takže děti si mohou nosit, co chtějí. Navíc, ty odrostlejší se určitě nebudou ptát rodičů, co si mohou obléct a budou mít vlastní osobitý styl. Nezávislý na všem a všech, zkrátka, podle svých představ. Jaké značky skate rodiny sem vlastně patří? Třeba skateshop Ambassadors.eu nabízí trička jako Royal Trucks, Bones Wheels nebo také zástupce oblíbené řady Thrasher. Pestrý výběr střihů a barev je pak samozřejmostí, těmito značkami určitě neuděláte chybu – ať už jezdíte aktivně na prknech nebo jste spíš jen fanoušky tohoto stylu, kteří nemají na sporty zrovna velký talent.

Tričko a džíny, mikina na zip s kapucí a dlouhé šortky na pláž i sportovní aktivity všeho druhu. Styly oblékání jsou jistě různé, ale skate u mladých zákonitě boduje – je totiž tak trochu rebelským a odvázaným. A samozřejmě, letí i proto, že se líbí dívkám, jimž se chtějí náctiletí nápadníci co nejvíce přiblížit. Kalhoty jako ty od JSLV nebo kšiltovky Gonz Old Timer budou také dobrá volba, bez ohledu na věk, protože nosit je mohou jak náctiletí, tak i třicátníci. Nakonec, člověk je přece starý tak, jak se sám cítí být, že? Tento styl zahrnuje i bundy, mikiny, kulichy nebo tílka, ponožky a skate boty, takže se můžete v tomto duchu obléci doslova od hlavy až k patě.