Příčesky z lidských vlasů z vás udělají královnu

Trápíte se krátkými vlasy, které nechtějí více růst? Máte vlasy slabé, málo husté a nepomáhají vám žádné masky, speciální kůry ani péče kadeřnice? V dnešní době je zbytečné se tím trápit a zatěžovat své vlasy více, než je nutné. Můžete si pořídit příčesky z lidských vlasů, které vypadají naprosto přirozeně a nikdo nepozná, že nejde o vaše vlasy. Možností, jak příčesky aplikovat, je hned několik. A všechny zvládnete sami a z pohodlí domova.

Clip in culík

Nejjednodušší aplikaci a při tom veliký efekt má clip in culík. Tento příčesek z lidských vlasů dokonale splyne s vaším účesem, a přitom stačí pár minut na aplikaci. Příčesek přichytíte háčkem, jeden pramen obtočíte kolem vašeho culíku a pak už je jen na vás, jak svůj účes dotvoříte. Můžete nechat culík přirozeně, aby vynikla jeho hustota. Můžete ho splést do copu, nebo obtočit celý kolem dokola a vytvořit tak drdol. Anebo můžete clip in culík nakombinovat s dalšími typy příčesků a vytvořit si tak krásné dlouhé vlasy vespod a na temeni hlavy pak bujný culík. Je to jen na vás!

Flip in vlasy

Pokud byste raději rozpuštěné husté či prodloužené vlasy, můžete využít jednodušší variantu příčesku z lidských vlasů, tzv. flip in vlasy. Tento příčesek má drátek, za který ho připevníte pod své vlastní vlasy. Aplikace je jednoduchá. Stačí vlasy pečlivě rozčesat, horní část oddělit a připnout na temeno hlavy, aby vnikla pěšinka a na tu pak pomocí drátku připevnit příčesek flip in vlasy. Vrchní vlasy pak zase rozpustíte, rozprostřete přes příčesek a pročísnete rukou, aby vnikl přirozený efekt.

Clip in vlasy

A pokud chcete dosáhnout opravdu extra hustého efektu, který bude vypadat krásně a přirozeně, můžete zvolit clip in vlasy. Jedná se opět o příčesek z lidských vlasů hodící se stejně jako předchozí pro vlasy evropského typu. Výběr je hned z deseti odstínů a tří délek. Tento příčesek má více částí, které se na pěšinku vlasů přichycují pomocí klipů.

Aplikace je stejně jednoduchá, jako u výše zmíněných příčesků, jen je potřeba vyhradit si na ni pár minut na víc. Prameny – příčesky totiž připevňujete ve více vrstvách postupně podél celé vlasové části hlavy. Výsledkem je pak přirozený vzhled, krásné husté vlasy a délka podle vašeho přání.