Pánská maskáčová móda: Víte, jak ji správně nosit?

Maskáčové oblečení si za poslední léta vysloužilo velkou pozornost. Nosí ho snad všechny věkové kategorie, od nejmladších po nejstarší. Největší oblibu si získalo zejména u mužů, kteří na něj nedají dopustit. Co by vám doma z tohoto potisku nemělo rozhodně chybět.

Maskáčové kalhoty jsou základem

Pokud ve svém šatníku zatím nemáte žádné maskáčové kousky, je třeba napravit to. Pánské maskáčové kalhoty jsou základem, kterým byste měli začít. Výhodou je, že tento typ pánských kalhot najdete v množství střihů a provedení.
Některé jsou spíše jednoduché, podobají se klasickým riflím. Jiné zas mají i váčky po bocích či jiné praktické doplňky.
Stylové pánské maskáčové kalhoty by neměly být příliš úzké. Měly by od nohou trochu odstávat a poskytovat dostatek prostoru. Při nošení se musíte cítit dobře.

Nezapomínejte na maskáčový vrch

V rámci vrchní části máte na výběr dvě hlavní varianty. Tou první je klasické maskáčové tričko. Najdete ho za příjemnou cenu a vydrží velmi dlouho. Navíc kromě klasické „čistého“ maskáčové potisku najdete i jeho nejrůznější variace.
Druhou možností je maskáčová košile. Ta si za poslední léta našla mno příznivců. Tento typ košil vypadá velmi dobře. V šatníku by ji měl mít každý muž.
Praktický kousek ve formě maskáčové bundy
A v případě, že byste chtěli nakupování zakončit koupí třetího, a velmi praktického, kousku oblečení, měli byste sáhnout po maskáčová bundě. Ta je praktická, protože vás ochrání před sychravým a chladným počasím. Plus, je velmi stylová. Hodí se každému.
Stejně jako při jiném oblečení, tak i pánské bundy najdete ve více barevných a střihových provedeních. Některé jsou delší, jiné kratší. Výběr je na vás.

Zelená není jediná

Při nakupování maskáčového oblečení se určitě setkáte s více barevnými provedeními. Dnes totiž není zelená jediná, která tuto potisk charakterizuje. V nabídce naleznete i modrou, červenou či dokonce žlutou.
Zelená je sice základem, ale pokud máte chuť trochu experimentovat nebo vsadit na něco zajímavého, určitě se netřeba jiné barvy bát. Celý outfit může zvýraznit

Jak maskáčové kousky kombinovat?

Při nošení tohoto typu oblečení byste se měli držet několika pravidel. Tím prvním je, že maskáčový kousek by měl být v outfitu vždy jen jeden. Celo-maskáčový outfit není příliš stylový. Může vypadat nudně a nevýrazně.
K maskáčovým kalhotám zvolte klasické pánské tričko v bílé nebo černé barvě. A naopak. K maskáčová tričku zas černé nebo bílé kalhoty. Popřípadě si oblečte klasické rifle.

Nevynechejte ani správnou obuv

Celý outfit je třeba doplnit ještě správnou obuví. Nejlepší uděláte pokud zvolíte jednobarevné tenisky nebo jiné boty. Výběr obuvi můžete upravit podle sezóny nebo počasí.
Barva bot by měla zůstat neutrální. Vhodná je černá, šedá nebo bílá. Vyhněte se neonovým nebo výrazným odstínem jako růžová, zelená nebo žlutá.

Doplňky nejsou potřeba
Pokud máte rádi pánské doplňky jako náramky či řetízky, při maskáčovém oblečení jejich asi nevyužijete. Tento typ potisku je výrazný sám o sobě. S kovy jako stříbro nebo zlato se kombinuje poměrně těžko.
Jemnější kousky by také na maskáčovém tričku mohli velmi jednoduše zaniknout. Pokud chcete obléknout stylově, nechte za sebe mluvit oblečení.
Shrnutí
Maskáčové oblečení je stylové a moderní. Velmi dobře vypadá zkombinované s jinými neutrálními kousky v outfitu. Pokud vám doma chybí, měli byste to napravit ještě dnes. Vyberte si ze široké nabídky kalhot, triček či bund.