Nepodceňte výběr svatebního oznámení

Přípravy na svatbu nejsou ale vůbec jednoduché. Výběrem svatebního oznámení to jen začíná. I tento výběr nelze podcenit. Pozvat rodinu, své příbuzné, přátele a kamarády lze stylově. Už je pryč doba, kdy existovalo pouze pár svatebních oznámení. V dnešní době se nabízí budoucím novomanželům celá škála svatebních oznámení. Snadno dle různých parametrů, v podobě ceny, kvality, rychlosti tisku, si lze objednat svatební oznámení na kyoprint.cz.

Kyoprint.cz nabízí více jak 1000 druhů svatebních oznámení. Možností je dodání do 24 hodin od objednávky. Svatební oznámení jsou vyráběny nejrůznějšími tiskovými metodami, jako jsou slepotisk, horká ražba nebo tvarový a digitální výsek. K dispozici je více jak 50 druhů papíru, a to včetně pergamenu nebo speciálních metalizovaných typů.

Vlastí vzhled a text

Chcete mít na vašem svatebním oznámení vlastní fotografii a vlastní text? To není žádný problém, stačí si vybrat vzhled svatebního oznámení z několika dostupných katalogů a kromě vlastní fotky dodat i text. Kompletní svatební oznámení můžete mít také do osmi pracovních domů doma, a pokud potřebujete svatební oznámení ještě rychleji, lze jej dodat i do 24 hodin.

Vyberte si svatební oznámení nebo se inspirujte a prohlédněte sekci nových, oblíbených anebo nejprodávanějších svatebních oznámení. Máte-li nějaké dotazy nebo chcete-li konzultovat vzhled svatebního oznámení osobně, stačí se obrátit na pracovníky kyoprint.cz