Nejtrendovější barvy pánských teplákových souprav pro sezónu jaro/léto – co se bude nosit v následujících měsících?

Jaro už nám klepe na dveře a vy ještě nevíte, co se bude v následující sezóně jaro/léto nosit? Nezoufejte! Pokud nejste zrovna módní guru, máme pro vás užitečné tipy a rady na teplákové soupravy pro muže v trendy barevných odstínech. Čtěte a nechte se inspirovat s námi.

Jaké barvy oblečení budou v letošní sezóně v kurzu?

Letos neuděláte chybu, vsadíte-li na teplákové soupravy v přírodních a v pastelových barevných tónech. Tmavě modrá, zelená i šedá tepláková souprava tak bude dobrou volbou. In bude především tzv. grafitový odstín. Pánské teplákové soupravy v zmíněných barvách najdete i na e-shopu Bolf.cz. A vězte, že na Bolf si přijde na své každý moderní muž. V kurz bude dále také černá a bílá klasika. Tyto teplákové soupravy mají mnoho výhod. Bílá a černá jsou barvy univerzální a dobře se tak kombinují i s výraznějšími módními doplňky. Velmi vkusně působí i celobílý outfit. Ten bude v teplejším období velmi žádaný. K bílé teplákové soupravě si tak můžete s klidem obstarat i bílé trendy sneakersy či sněhovou kšiltovku. Módním odstínem bude také svítivě žlutá až fosforová. Ta je určena pro ty muže, kteří se nebojí vystoupit z davu. Díky teplákové soupravě v neonových barvách budete zkrátka zářit. Vsadit pak můžete letos na teplákové soupravy pro muže se vzory a s motivy. Letos budou hrát prim ty s přírodními prvky. O vzorech a potiscích si povíme více na následujících řádcích.

Zvolit si teplákovou soupravu s potiskem nebo bez něj?

V letošní sezóně budou módní pánské teplákové soupravy s potiskem i bez něj. Velmi tedy záleží na konkrétním vkusu každého muže. Potisk může nést název oblíbené módní značky, ale také vtipnou hlášku, která bude vystihovat váš charakter. Pokud máte vypracovanou nebo normální postavu, doporučujeme vám koupit si teplákovou soupravu s větším logem. Ty budou v kurzu a budou lichotit vaší postavě. Muži s nějakým tím kilem navíc by pak měli raději vsadit na jednobarevnou teplákovou soupravu s malým potiskem nebo bez něj. Loga a motivy na sebe strhují pozornost a opticky zvětšují právě ty partie, na kterých jsou umístěné. I na to je tedy třeba myslet, aby nám tepláková souprava padla jako ulitá.

Jak kombinovat jednotlivé barevné teplákové soupravy s obuví a s módními doplňky?

Aby nám to v sezóně jaro/léto opravdu slušelo, měli bychom také vhodně volit barvy našich módních doplňků a obuvi. Díky tomu bude náš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu. A o to nám přesně jde. Dobré je, když se budeme řídit pravidla, které říká, že světlé patří k světlému a tmavé k tmavému. Tím se náš outfit vkusně sjednotí a bude působit tzv. sourodě. K tmavě modré pánské teplákové soupravě tak zvolte černé nebo tmavě hnědé boty nebo módní doplňky. Nezapomínejte však na to, že by i vaše módní doplňky měly ladit. A to nejen barvou, ale i strukturou. Hladké kombinujte s hladkým a strukturované zase se strukturovaným. Výjimkou jsou teplákové soupravy v černém nebo v bílém provedení. Černá a bílá jsou totiž barvy univerzální, které lze kombinovat s jakkoli barevnými módními doplňky nebo s pestrobarevnou obuví. Zvolit můžete dokonce i stylové kousky se vzory a s motivy. Letos se blýsknete s těmi zvířecími nebo květinovými. Ty budou opravdovým trhákem.