Módní vychytávky, jak nosit dámské košile

Dnes už dávno neplatí, že příslušnice něžného pohlaví musí nosit šaty a dlouhý spletený cop. Čas trhnul oponou a móda se posunula naprosto jiným směrem – aneb košile, džíny nebo krátké sukně už rozhodně nejsou žádné tabu. Výhodou košil určitě je, že se dají využít k mnoha různým příležitostem a mohou doslova hrát všemi barvami. Přitom, obléct si je můžete i docela šviháckým způsobem, který se bude líbit i pánům, co vás budou míjet na letních ulicích…

Košile určitě nemusí být jen bílá a fádní

Když se řekne dámské košile, rozhodně neplatí, že musí být nutně bělostné a lněné, dnešní nabídka obchodů je o něčem jiném. Třeba modely značky Wrangler na Jeanscentrum.cz jsou vzdušné a nabídnou i několikero různých barevných provedení. Skutečně, elegance sama a kombinace s pohodlnými džíny se přímo nabízí. Teď ještě, jak můžete takovou košili nosit, když už pomalu přichází léto?

Obrácení košile tím způsobem, že zapínání bude na zádech? I tak se to dnes přece nosí, a pozor, některé knoflíky nemusí být nutně zapnuté. Další variantou je prosté ohrnutí rukávů, protože nikde není psáno, že je musíte mít podle nějakých zvláštních předpisů – a módní policie také nebude nic namítat. Do třetice pak zkuste společenskou eleganci, košile zapnutá ke krku a sukně zastrčená dovnitř, která má zvýšený pas. Budete možná působit trochu usedle, ale ve společnosti budete za opravdovou dámu.

Dámské košile Wrangler také mohou být jako letní top – ramena budou venku a začnou vždy mírně dráždit představivost pozorovatele. Ale skutečně jen decentně aneb s flirtováním se to musí umět! Jistě vás napadnou ještě další možnosti, třeba uvázat si košili jako sukni, což je skutečně švihácký styl. V každém případě je právě tento kus oblečení základem každé dámské garderoby. Hodí se na obchodní jednání, nákupy i volnočasové aktivity. Košile se bude vyjímat v ZOO i v obchodním centru, záleží jen na konkrétním stylu oblékání.