Luxusní svatební oznámení

Plánujete svatbu a řešíte, jaký si vybrat motiv na svatební oznámení? To samozřejmě nesmí pro Vaše hosty chybět. Dejte o svém velkém dni vědět všem svým příbuzným, známým a kamarádům. Svatba je pro mnohé jedním z nejkrásnějších dní v životě. V dnešní době existuje mnoho možností, jak by svatební oznámení mohlo vypadat. Je jen na každém, jak bude výsledné svatební oznámení vypadat, a to na základě ceny, kvality a rychlosti tisku. Svatební oznámení pro Vás zajistí společnost kyoprint.cz, která nabízí výběr z více jak 1000 druhů svatebních oznámení.

Nevěsta s ženichem si mohou sestavit svatební oznámení v objednávce, a to online přímo na internetových stránkách firmy. Stačí si jen vybrat nebo navrhnout grafický vzhled svatebního oznámení, dále pak písmo, barvu a zvolit text oznámení, které bude otištěno. Pro ty, kteří si chtějí svatební oznámení pouze vybrat, tak je pro ně připraven velký výběr z nejrůznějších vzhledů svatebních oznámení. Vybrat si lze samozřejmě svatební oznámení i z několika katalogů.

Svatební oznámení lze tedy různě graficky ztvárnit. Na různých druzích papíru lze využít i netradičních tiskařských metod, mezi které patří výsek, slepotisk, horká ražba, digitální výsek nebo termografický tisk. Navštivte internetové stránky kyoprint.cz a vyberte si pro jeden z nejhezčích dní v roce svoje svatební oznámení.