Klasické a nadčasové dámské boty na podzim

Ačkoli vlastně by se dalo říci, že každá móda odchází – existují klasiky, které se nikdy nenudí. Mezi elegantními prvky oblečení můžeme zmínit například malé černé v případě žen a nadčasový oblek v případě mužů. Co je vždy módní, pokud jde o boty?

Kotníkové boty – vždy aktuální

Této dámské boty na ploché podrážce mnoho žen nerozlučně spojuje s podzimem. Vzhledem k svému klasickému střihu, vhodně vybrané, pokud jde o barvu k ostatním prvkům oblečení, kotníkové boty se spojují jak se svetrem oversize, tak i elegantními podzimními šaty. Pokud si vyberete voskovaný model nebo model vyrobený ze semiše – zkuste ho nosit s džíny a klasickým (například bílým nebo černým) tričkem. Skvělý efekt zaručený!

Kožené kotníkové boty – ideální na podzim

Milujete boty na jehlovém podpatku, ale chladnější, podzimní počasí Vám je nedovoluje nosit? Máme ideální řešení: kožené kotníkové boty vyrobené z vysoce kvalitních materiálů zajistí teplo a stylový vzhled! Tyto boty na podpatku vypadají výjimečně extrémně žensky, a díky plnější formě než v případě bot na jehlovém podpatku – jsou ideální na podzim nebo v období pozdního jara. Unikátnost tohoto druhu bot spočívá v tom, že pokud si dobře vyberete barevnou verzi k své skříni (nebo prostě si vyberete nadčasovou černou barvu) – kožené kotníkové boty budou vypadat skvěle jak s cigaretovými kalhotami, tak i džíny nebo vlněnými šaty. Vzhledem k tomu, že kožené boty jsou obvykle vyrobené z vysoce nepropustného materiálu, mohou být vhodné dokonce i na teplou zimu. Toto z nich dělá výjimečně univerzální boty, které jsou absolutním must have v každém dámském šatníku.

Sneakersy, tenisky – pro milovníky sportovního stylu

Pokud žádná z výše uvedených nabídek se Vám nelíbí, možná najděte pro sebe podzimní boty mezi sneakersy nebo teniskami. V případě těch druhých je třeba zachovat opatrnost (budou dobré pouze v teplé, podzimní dny), ale sneakersy můžete nosit dokonce i během nepříznivých povětrnostních podmínek. Navíc, modely vybavené trošku silnější podrážkou jsou ideální také i ve spojení s šaty. Klasické, ploché sportovní boty (tj. jak sneakersy, tak i tenisky) můžete nosit k džínům nebo kalhotám typu chinos. Dejte si k tomu teplý svetřík a podzimní look hotový!

Vsaďte na univerzálnost

Při výběru nadčasových dámských bot pro svůj šatník, nekupujte modely, které Vás zaujmou na první pohled, ale si to dobře rozmyslete, s čím je budete nosit. Díky tomu v podzimní sezoně ve své skříni budete mít oblečení ideální na podzim. Díky šikovnému spojování střihů a barev nemusíte mít několik desíte párů kalhot, šatů, halenek a bot – pokud je se sebou dobře spojíte, můžete tvořit velké množství stylizací s malým množstvím oblečení. Toto Vám umožní si vsadit na jejich kvalitu – protože, pokud zakoupíte méně kusů, automaticky budete mít na ně více peněz. Tak co, plánovaní podzimního šatníku čas začít?

Potřebujete pořídit kvalitní a přitom cenově dostupnou obuv pro vaše děti? Ať už hledáte sandály, zimné boty, dětské pantofle nebo třeba gumáky, můžete se podívat na naši nabídku. Navrhujeme dětskou obuv z trvanlivého, odolného, antibakteriálního a protiskluzového materiálu. Doporučujeme konzultovat výběr přímo s vaší drobotinou, ta si totiž nejlépe vybere mezi širokou nabídkou stylových designů, které jsme pro ni připravili. Coqui #RelaxOn