Jaké plavky jsou nejlepší pro vaši postavu?

V okamžiku, kdy nám konec jarní sezóny nabídne venkovní teplotu více než 30 stupňů, zjišťujeme, že již přišlo léto. S tím se nám spojuje panika a stres, že jsme nestihli shodit všechny nadbytečná kila, které jsme tak pracně získali během zimního období. Pokud jste příliš líná cvičit, připravili jsme pro vás pár akčních tipů jak bojovat s lenosti. Najdete je na konci článku. Když si už vyberete dokonalé plavky, chcete si je přece obléci na dokonalé tělo, které získáte jedině poctivým a pravidelným cvičením.

Plavky jako základ léta

S přicházejícím létem a naší postavou se neodmyslitelně spojují plavky. Každý si chce vybrat ty, které mu nejlépe sednou, a ve kterých se budou cítit pohodlně. Pokud se nám díky nim podaří zakrýt i nadbytečná kila, o to lépe. Na tuto možnost bychom radili vybrat si jednodílné plavky, které vám nedostatky zakryjí velmi ladně. Pokud máte postavu, za kterou se nestydíte, klidně sáhněte po možnosti dvoudílné plavky. Vzhledem k tomu, že se trendy v plavkách neustále mění, neexistuje, že si nenajdete právě takové, které vám sednou, jako kdyby je dělali na vás. Plavky byste si však neměli vybírat jen na základě popularity na sociálních sítích, ale i tak, aby byly co nejvíce nadčasové a když si je obléknete i o 5 let, nebudete vypadat, že jste zaspali dobu. Dobře zkonstruované plavky z kvalitního materiálu by nikdy neměly vyjít z módy, ať už to budou jednodílné plavky nebo dvoudílné plavky. Najděte si takové plavky, které vám nabídnou stylové řešení, ale zároveň budou použitelné i o několik let.

A jak bojovat s onou leností, pokud chcete zhubnout? Důležité je hledat pohyb všude tam, kde je to možné. Pokud vám to čas dovolí, zvolte cestu do práce pěšky nebo vyšlapte si to domů pěkně po schodech. Další tipy najdete například v tomto článku.

V období plavek chce přece každý vypadat úžasně, tak nepodceňujte cvičení. Kromě toho, že budete vypadat perfektně, cvičení vám zajistí i lepší zdraví.