Jak vybrat nejlepší kabelku v poměru kvality a ceny?

Dámská šatník je vždycky hodně pestrý a týká se to nejen džínů, sukní, triček a halenek, ale samozřejmě také doplňků, se kterými se dá všechno účelně zkombinovat. Stačí jen mít cit pro detail. Velmi důležitou součástí každého outfitu je kabelka, jichž má každá žena doma určitě hned několik. Jedna praktická, jedna stylová a jedna luxusní. Fantazii se při výběru meze nekladou, takže podle čeho volit, když chceme udělat radost nebo naopak koupit něco, co budeme nosit třeba i dlouhé roky?

Položte si pár základních otázek a vyberete správně

Premium Outlet Prague Airport přináší desítky možností výběru a obchody, jako jsou třeba Desigual outlet nebo Guess outlet, což jsou prověřená kvalita, po níž se otočí snad každá žena znalá světa módních trendů. Pořídit si kvalitu se vyplatí, jde pak o doplněk, který vám bude dělat společnost řadu sezon a jeho nadčasový vzhled se vždycky povede efektně doplnit. Co bychom si měli zodpovědět, než půjdeme do obchodu a koupíme si kabelku? Podle čeho vlastně vybírat? Pamatujte, že špičková kvalita neztrácí s věkem – naopak, taková kabelka spíš získá patinu a možná ji jednou předáte dceři nebo vnučce.

K čemu vlastně kabelku využijete, budete ji nosit každý den nebo bude čekat na nějaké slavnostnější příležitosti? A co si musíte vzít bezpodmínečně s sebou? Možná chcete prostor jen na peněženku a klíče, případně mobil, ale někdy je třeba mít s sebou mnohem více věcí, takže je praktické, když má kabelka trochu větší objem než obvyklé modely na trhu. Účel, ke kterému kabelku využijete, může být skutečně různorodý…

Přizpůsobte se také aktuálnímu stylu oblékání

Když máte šatník spíš barevný, určitě se hodí popřemýšlet o černé nebo bílé kabelce a naopak, pokud nosíte tyto barvy spíš na oblečení, možná bude dobrou volbou právě barevná kabelka – jasně zelená nebo růžovější odstín, ale i mnoho dalších alternativ. Nikdy není dost brzy na to udělat si trochu radost, takže kabelka z obchodů tohoto outletu Praha bude krásným dárkem, třeba za odměnu.