Jak ušetřit při nákupu nejnovější módní kolekce?

Šaty dělají člověka. A tak chce každý pochopitelně vypadat neustále co nejlépe a stále moderně. Nákup nové módy ale může lézt do peněz. Ale ne nezbytně, jelikož si společně ukážeme několik cest a možností, jak se dá i při nákupu oblečení šetřit. V některých případech je realitou ušetřit i desítky procent z ceníkových cen. Najednou zjistíte, že chodit v kvalitním a módním oblečení nemusí být spojeno s nutností vydělávat astronomické částky.

Pomohou slevové kupony

První možnost je velmi jednoduchá a je spojena s tím, že si najdete slevový kupon do obchodu, ve kterém chcete nakoupit. Žijeme v době internetu a jeho nalezení tak nemusí být nic složitého. Naopak. Stačí jenom vědět, kde začít. Tady se vám jistě bude hodit náš tip, kterým je populární kategorie móda na ABkupony.cz. Právě zde totiž jednoduše najdete to, co potřebujete. Kódy na slevy do řady obchodů, kde jistě nebudou chybět ani ty, které máte jako nejoblíbenější.

Nejenom, že můžete vybírat z celé řady kuponů do známých a velkých, ale i menších online obchodů. Je na vás, jakým dáváte přednost. Někdy může zaujmout první cesta, jindy dáte přednost té druhé. Podle toho, co se vám líbí. Zapomínat nelze také na to, že vás zaujme i výběr samotných slev. Mezi dominující patří tyto tři varianty:

  • Sleva v konkrétní částce
  • Sleva v procentech
  • Nákup 1+1 nebo 2+1

Hledejte slevové akce obchodů

Druhou cestou, jak neplatit plnou cenu a nakupovat i ty nejnovější módní kousky levně je ta, že začnete hledat samotné slevové akce obchodů. Není nic výjimečného, že většina obchodů pravidelně zveřejňuje různé slevy. A to v několika podobách. Ideální jsou například About You slevové kódy, díky kterým si můžete ponížit celý váš nákup. Jsou ale i jiné možnosti, jako jsou slevy třeba na určité druhy zboží, nebo třeba slevy na aktuální kolekce, které se dají pořídit o mnoho dostupněji, než před pár dny. Pokud nechcete, aby vám slevy v jednotlivých obchodech unikly, je třeba být neustále ve střehu. A kde se o akcích dozvíte? Možností je celá řada, ale mezi nejznámější kanály patří:

  • Webové stránky obchodu
  • Emailové zpravodaje
  • Sociální sítě

Vyberte správný obchod

Řada módních značek dodává zboží hned do několika různých obchodů. A potom už je na nich, zda dodrží doporučené ceny, nebo budou zboží prodávat za jiné částky. A právě tady je prostor k tomu, jak můžete ušetřit. To, že v jednom obchodě narazíte na zboží za určitou cenu, ještě neznamená, že za stejnou bude prodáváno i v druhém. Tak jako řešíte recenze produktů, byste měli řešit i jejich ceny. Díky internetu už není problém zjistit, kde dané oblečení kolik stojí a následně není problém ani porovnat si to, kde bude nejlevnější. A zde nakupte. V porovnání s nejdražším prodejcem mohou být rozdíly klidně i v desítkách procent.

Nakupte najednou

Polední náš tip, jak ušetřit i při nákupu nových kolekcí oblečení, se může zdát zcela logický, ale ne každý si tuto věc uvědomí. Když se rozhodnete nakupovat, tak si objednejte vše najedenou. Proč? Jelikož mluvíme o online nákupech a u nich je třeba počítat také s poštovným. To nemusí být nijak malé, a pokud provedete několik jednotlivých obchodů, už se částka za dopravu výrazně nasčítá. Přitom právě takto může být vysoká suma, kterou ušetříte. Jak z toho důvodu, že když nakoupíte vše najednou, zaplatíte jenom jedno poštovné, tak i z toho důvodu, že dnes není nic neobvyklého mít poštovné zdarma. Jediné, co je k tomu třeba udělat, je nakoupit nad určitou částku. Ta může být v některých obchodech příjemně nízká a tak za doručení věcí k vám nezaplatíte vůbec nic. I to je určitá úspora, se kterou se dá počítat. Zvláště, pokud nakupujete online pravidelně a často.