Jak být super elegantní s drahými kameny? 5 tipů pro vás

Šperky z drahokamů jsou jednou z nejkrásnějších a nejvšestrannějších věcí, které můžete do svého šatníku přidat. Jakými způsoby tedy můžete tento fantastický doplněk využít ke zvýšení svého outfitu?

Najděte klasický kousek, který vás bude provážet každý den

Pokud si vyberete klasický šperk z drahokamů, který se vám líbí – náhrdelník, náramek nebo prsten, můžete jej spárovat s jakýmkoli oblečením a dát tak najevo váš vlastní osobní vkus. Ať už chcete nosit obyčejné tričko a džíny nebo koktejlové šaty, váš šperk se v podstatě stane vaší značkou. Po nějaké době se ten kousek začne hodit ke všemu, protože si ho lidé spojí s vaším osobním vzhledem. Dobrou volbou mohou být malé náhrdelníky, náramky nebo výrazný prsten.

Použijte odvážné, robustní šperky k vyladění základního outfitu

Jedním z nejlepších způsobů, jak se stylově obléknout od hlavy k patě, je přidat velký šperk. Šperky z drahokamů jsou pro tento druh stylu ideální. Můžete mít výrazné barvy a zábavné designy, a přitom si zachovat styl a eleganci. Spojte mohutný náhrdelník z drahých kamenů a odpovídající náušnice s obyčejným bílým tričkem a modrými džínami pro klasický a zábavný vzhled nebo přidejte ke svým oblíbeným malým černým šatům výrazný přívěsek a udejte tak tón vašeho večera.

Jemné šperky dodávají outfitu eleganci

Ačkoli drahokamy mohou být určitě hvězdou show, nemusí být masivní šperky zrovna váš šálek kávy. Někdy jen dotek barvy a jiskry na správných místech může přinést vašemu outfitu zcela novou úroveň vylepšení. Šperky z drahých kamenů mohou vašemu vzhledu pomoci dodat eleganci bez námahy.  Přidání malého přívěsku k jednoduchému business outfitu může posunout váš vzhled na další úroveň, aniž by to bylo přehnané. Visací náušnice okamžitě udělají každý outfit o něco formálnějším. Náramek z drahých kamenů dodá vašim šatům na večírek jemný šmrnc a lesk.

Použijte více tradičních kusů k vytvoření vintage vzhledu

Moderní designéři v některých svých nových kouscích volají zpět po vintage s mírně moderním nádechem. Pomocí šperků z drahokamů se čtvercovým výřezem se přeneste zpět do bouřlivých 20. let a báječného stylu swingu. Velké oválné nebo hranaté prsteny dodají vašemu outfitu nádech 40. let. Velké, barevné klastrové náušnice mohou vyvolat květinovou hippie módu 60. let.

Zapojte barvy do svého outfitu

Psychologie barev je v naší společnosti mocnou silou. Používá se v marketingu a brandingu, a dokonce pomáhá zabránit sebevraždám v japonských ulicích. Proč tedy nepoužít barvu k převzetí zodpovědnosti za svou osobní značku a svůj den? Psychologie barev obvykle spojuje červenou se silou, takže pokud se chystáte na schůzku, na které je potřeba, abyste byli sebevědomí a silní, vrhněte se na šperky z červených drahokamů.

Zelená má tendenci představovat růst, vitalitu a nový začátek, takže když zjistíte, že vám dochází síly, zelený náhrdelník, náramek a prsten mohou dodat novou energii. A samozřejmě, fialová je barva královské rodiny, takže ve dnech, kdy se potřebujete cítit jako královna, budete potřebovat nějaké fialové klenoty z drahokamů.

Když potřebujete tu sebejistotu navíc, sáhněte po červeném náramku. Pokud byste chtěli do svého dne vnést uklidňující vliv, vyberte si modrý náhrdelník. Žluté náušnice vám zpříjemní den.

Šperky z drahých kamenů jsou jednou z nejlepších investic, které můžete udělat do svého šatníku, pokud jde o odpovídající hodnotu za vaše peníze. Největší výběr naleznete na https://klenottv.cz   a tyto kousky vám nejen poskytnou více síly k přizpůsobení vašeho vzhledu, ale jsou také jednoduchým způsobem, jak zapůsobit na každého, koho potkáte.