Jak být na podzim trendy?

Podzim je oblíbeným obdobím všech milovníků módy. Konají se módní přehlídky, magazíny připravují speciální vydání a konečně si můžeme do syta užít oblíbené podzimní trendy, jakými jsou trenčkoty, kožené bundy nebo káro. Prozradíme vám, co bude letošní sezónu in a kde to seženete za výhodnou cenu.

Připravily jste si už šatník na novou sezónu? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší letošní trendy, které si můžete obléknout na pracovní meeting i víkendovou kávu ve městě.

Volné džíny

Džíny jsou stálicí našich podzimních šatníků už několik sezon. Jestli zainvestujete do kvalitních, budou vám sloužit několik let. Zvolte raději klasické modely bez vyšisování a ozdob, které jsou nadčasové. Jestli jste svoje vysněné džíny ještě neobjevily, klikněte na Bonprix.cz, kde si můžete vybrat ze stovek modelů. Tuto sezonu se nosí volnější střihy, které vypadají dobře s teniskami i s lodičkami. A dobrou zprávou je, že s Bonprix slevový kód je teď můžete mít za nižší cenu.

 Nádherné spodní prádlo

Každý dobrý outfit se začíná výběrem vhodného spodního prádla. Správně zvolené prádlo vám dokáže opticky ubrat i několik kilogramů. Využijte při nákupu Zalando lounge doprava zdarma a nakupujte. Doplňte svoji sbírku o nádherné kousky, které vám vylepší postavu a dodají sebevědomí.

Dámské kostýmy

Pokud chcete být letošní podzim trendy, určitě si obstarejte alespoň jeden kostým. V porovnání s loňskými sezónami jsou střihy saka a kalhot volnější. Do práce je kombinujte s košilí, stylovými lodičkami a velkou kabelkou. Na volný čas stačí přidat tričko s potiskem a tenisky.

Mix vzorů

V podzimních kolekcích se zvířecí vzory objevují pravidelně. Letošní rok k nim designéři přidali i další odvážné vzory. Jestli si troufnete, skombinujte navzájem více různých vzorů. Nebo můžete nechat vyniknout jenom jeden takový kousek a doplnit ho neutrální barvou, jakou je béžová, šedá nebo černá.

Výřezy

Jeden z největších trendů uplynulých sezon je opět v módě, takže klidně můžete ze skříně vybrat všechny šaty, trička nebo kalhoty s výřezy. Jelikož jde o poměrně výrazný kousek, zbytek outfitu by se měl nést v neutrálnějším stylu.

Záplava květin

I když je trend květinových vzorů typický spíše pro jarní a letní kolekce, tento rok ho do kolekcí zařadili téměř všichni designéři. U podzimních květin převažují tmavší barvy. Květinový vzor se letošní rok nosí na sakách, šatech, halenkách, ale i na kabátech.

Malé černé

Černé šaty se už několik let pokládají za absolutní základ šatníku. Vracejí se do módy v pravidelných intervalech a odlišují se jenom ve střihu nebo použitých materiálech. Tuto sezonu se nosí hlavně mini. Na molech se objevují různé střihy – přiléhavé, s knoflíky, s áčkovým střihem nebo inspirované pánským sakem. Mějte v šatníku připravené jedny dokonalé černé šaty a nezaskočí vás pozvání na žádnou formální příležitost.