Inspirace pro vás: Typy džínů, které zbožňují slavné ženy

Džíny jsou nesmrtelná klasika, kterou zbožňují i celebrity. V šatníku slavných osobností byste proto našli minimálně jedny značkové džíny, které jsou kvalitní, pohodlné a slušivé – hvězdy se totiž rády oblékají stylově, to přece víme! Pokud i vy chcete jít po stopách hvězd a inspirovat se trendy, které jim udávají směr, pak jste tady správně!

Co milují celebrity? Rovné džíny i „boyfriendky“!

Slavné osobnosti ctí nepsané pravidlo, které jasně říká vypadat dobře za jakékoli situace, protože nikdy nevíte, odkud na vás vykoukne blesk fotoaparátu. Celebrity se prostě nechtějí na veřejnosti ukazovat v outfitech, za které by si na titulce časopisů zasloužili nálepku „faux pas“. Proto dávají přednost kvalitě a sahají po populárních značkách, se kterými se chtějí chlubit.

A co takové slavné osobnosti vlastně nosí? Zbožňují rovný střih džínů, které ladí k jejímu dokonale uhlazenému stylu. Pohodlné a trendy boyfriend dámské kalhoty si oblíbily i další hvězdy – ani té totiž džíny tohoto střihu rozhodně nesmí chybět!

Hvězdy sází na kvalitu. A co vy?

Známé osobnosti nechtějí jen pohodlí, chtějí se pyšnit známou značkou, která dá okolí jasně najevo, že na to prostě mají. Chcete se oblékat jako známé hvězdy a hvězdičky? Můžete! Zamilujte si stejně jako oni kalhoty Wrangler, které mají dlouholetou historii a jejich jméno ve světě nezná jen málokdo.

Kvalitní džíny pořídíte i u nás!

Džíny pyšnící se skutečnou kvalitou, které hrdě nosí slavné osobnosti, pořídíte i tady u nás. Seženete zde takovou kvalitu, jakou jsou například již zmíněné džíny Wrangler, Levis, stejně tak i džíny Guess, Tommy Hilfiger nebo Pepe Jeans.