global preloader

Hravý jarní styl

Jarní sezóna je hlavně o veselých barvách, zábavných vzorech a romantické siluetě – nechte svou hravou osobnost zazářit. Jakmile se venku oteplí, je čas obléknout rozevláté, vzdušné jarní outfity. Pokud si stojíte za alespoň trochu strukturovaným outfitem, zvolte strukturovaný kabátek, sako nebo bundu, ale vezměte pod ně rozevláté šaty, nebo sukni. Zkuste se poohlédnout po sukni, která působí žensky, ale má v sobě i trochu hravosti – třeba sukně skládaná, nebo nějaká se zajímavým vzorem.

Tmavá paleta je oblíbená v zimě, přírodní barvy zase na podzim, ale jaro je časem zářivých barev. Nezapomeňte na krásné pastelové odstíny, ženské barvy a odstíny pleti, které váš styl zjemní. Nebojte se obléknout sytě modré šaty s výraznějším květinovým vzorem.

Časně z jara můžete stále obléknout váš lehký zimní kabát, který vás zahřeje. Jak teploty postupně rostou, můžete sáhnout po slabších kouscích, které mohou být nošeny ve vrstvách. Pod šaty se vzorem můžete klidně obléknout bílou košili s límečkem – outfit působí mladistvě a hravě.

Nezapomínejte ani na doplňky – ať už je to klobouk, stylová kabelka, zajímavé brýle nebo sandálky v odvážném odstínu. Pokud máte spíše tu klasickou módní osobnost, bílé a pleťové odstíny mohou rozjasnit váš styl. Pokud si ale přejete být hravá a romantická, sáhněte po pastelových odstínech růžové, levandulové, zelené, žluté, meruňkové apod.


Líbí se vám kolekce?
Jak moc? :)

Napsat komentář

Emailový účet nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte s našimi podmínkami.


Další inspirace a tipy

Vyber si svůj set!