Dámské peněženky

preloader
Tmavě modrá dámská vzorovaná peněženka Horsefeathers Tate
Tmavě modrá dámská vzorovan...
799 Kč
Slevový kód 20%
Šedo-modrá peněženka v semišové úpravě Bessie London
Šedo-modrá peněženka v semi...
799 Kč
Slevový kód 20%
Černá kožená peněženka Herschel Supply Hank
Černá kožená peněženka Hers...
1 699 Kč
Slevový kód 20%
Černá peněženka z pratelného papíru BeWooden
Černá peněženka z pratelnéh...
1 499 Kč
Slevový kód 20%
Černá peněženka Paul’s Boutique Carla
Černá peněženka Paul’...
1 549 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modrá peněženka Bessie London
Tmavě modrá peněženka Bessi...
799 Kč
Slevový kód 20%
Černá peněženka Herschel Supply Hans
Černá peněženka Herschel Su...
1 299 Kč
Slevový kód 20%
Modrá peněženka Paul’s Boutique Carla
Modrá peněženka Paul’...
1 549 Kč
Slevový kód 20%
Červená kožená peněženka s hliníkovými pouzdry Secrid Twinwallet
Červená kožená peněženka s...
2 149 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě zelená kožená peněženka s hliníkovým pouzdrem Secrid Miniwallet
Tmavě zelená kožená peněžen...
1 399 Kč
Slevový kód 20%
Vínová peněženka Bessie London
Vínová peněženka Bessie Lon...
799 Kč
Slevový kód 20%
Hnědá kožená peněženka Herschel Supply Hank
Hnědá kožená peněženka Hers...
1 699 Kč
Slevový kód 20%
Tmavě modrá dámská kožená peněženka Bellroy Pocket
Tmavě modrá dámská kožená p...
2 789 Kč
Slevový kód 20%
Hnědá peněženka Bessie London
Hnědá peněženka Bessie Lond...
799 Kč
Slevový kód 20%
Hnědá peněženka Dorothy Perkins
Hnědá peněženka Dorothy Per...
349 Kč
Slevový kód 20%
Máme pro vás ještě 269 kousků.

Automaticky načítat další

Taky doma perete peníze? Ty zapomenuté po kapsách? Zatímco mužům nevadí zvalchované papírovky zastrkané v kapsách, ženy preferují stylovější přístup k penězům. A tím jsou samozřejmě elegantní dámské peněženky. Dámské peněženky jsou prostorné a především praktické – všechno nejdůležitější máte na jednom místě. Zároveň peněženky slouží jako jistý druh sebeprezentace, přeci jen peněženku používáte každý den a to několikrát – stačí jít jen pro pět rohlíků, bum a už celému světu ukazujete svou dámskou peněženku. Pořiďte si tedy takovou, se kterou se budete moci chlubit, není to nic těžkého, tak se podívejte jak na to, krok za krokem.

Peníze z jedné kapsy, peníze z druhé kapsy

Pokud chcete, aby se vašim penězům u vás líbilo a dlouho u vás zůstaly, pořiďte jim nový bejvák v podobě stylové peněženky. Základním rozhodnutím bude, jestli chcete peněženku koncipovanou na šířku nebo na tloušťku. Macaté tlusté peněženky zabírají méně prostoru, mohou být ale nepatrně těžší. Naproti tomu dlouhé široké peněženky jsou elegantní a přitom se do nich vejde naprosto všechno. Občas ale s nimi může být problém, že se nevejdou například do kapsiček u kabelek a tašek určeným na peněženky. Základním rozdílem u peněženek je ještě také umístění kapsičky na drobné. Drobáky totiž můžete mít v oddělené kapse, takže když budete potřebovat zaplatit, nebudete muset otevírat celou peněženku, nebo mohou být umístěny v kapse mezi ostatními přihrádkami. Vždycky když budete ale platit, tak budete muset otevřít celou peněženku a tím pádem budete opotřebovávat zavírání.

Zapneš mě, zapnu tebe

Dalším krokem je vybrat si zapínání. Dámské peněženky lze zapínat několika různými způsoby, kdy každý má jisté výhody a nevýhody. Klasický zip je asi nejbezpečnější variantou, u něho máte jistotu, že se vám nic neztratí, ale na druhou stranu vyměnit ho není žádná sranda. Buďte tedy na něho opatrná a penězi ho krmte pomalu, aby mu rychle nevypadaly zuby. Druhou možností je magnet nebo patent. U nich je riziko ochození, ale pravdou je, že nikdo nemládne – dokonce ani patenty ne. Drobné peněženky lze zapínat také na dvě kovové kuličky, které se o sebe přetřou. Po ochození ale ztrácejí svůj lesk. Sportovní peněženky mohou mít také zapínání na suchý zip.

I peněženky mají styl

Dámské peněženky mají samozřejmě také různé styly. Je jasné, že nelze jednu peněženku sladit ke každému outfitu, takže se neomezujte a klidně si jich pořiďte víc, nebo volte mezi univerzálnějšími modely. Například takové klasické elegantní dámské peněženky nikdy z módy nevyjdou, přičemž neutrální barvy jsou například černá, červená nebo hnědá. Takové mohou být z kvalitní kůže, syntetiky nebo látky. Peněženky mohou být ale i hravé a barevné nebo třeba sportovní. Záleží na vás, jaký styl vám vyhovuje, popřípadě jestli peněženku máte pro nějakou určitou příležitost. Podle materiálu, ze kterého vaše dámská peněženka bude, se o ni budete také muset náležitě starat.