Jednobarevné dámské kabáty

preloader
Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Kabát je nejčastějším doplňkem pravé dámy, a to v kterémkoli ročním období. Kabáty jedné barvy patří k nejoblíbenějsím. Mají velkou výhodu v tom, že je lze kombinovat s různými doplňky a jinými barvami. Ke stálicím patří barva černá, ale v naší nabídce naleznete celou škálu krásných barev. Jednobarevný kabát zkrátka hraje “prim” a to není “šprým”.

Jedna barva. Jeden kabát. Není to tak trochu nuda? Vždyť jednobarevné oblečení nevypadá na pohled zajímavě, je takové jednoduché, nic neříkající, ne? Ne, tak to tedy není. Jednobarevné dámské kabáty nabízejí dost prostoru pro fantazii vás nebo lidí kolem vás, takže i když si kabát vynutí celkem dost prostoru a ukáže jenom jednu barvu, celkově to vypadá dobře.

Naopak jedovaté, barvami překypující kabáty, které si také můžete pořídit, je těžké s něčím sladit, navíc mohou odvádět pozornost od toho důležitého – od vás. Není nutné vypadat jako strakatý papoušek, pokud se chcete líbit, stačí účelně sjednotit barvy a outfit. Kromě toho, nikdo neříká, že jednobarevný kabát musí být jenom černý, můžete volit jakoukoliv barvu, jakou uvidíte na ramínku v obchodě, takže lze mít i kabát například zelený, modrý, červený nebo bílý. Je na vás, na jakou barvu se cítíte, ve které si budete připadat příjemně a také na tom, kolik pozornosti na sebe chcete upoutat.

Výhody jednobarevného kabátu

Je jedno, jestli jste zvolily modrou, černou, červenou nebo bílou, protože jednobarevný kabát se vám bude snadněji ladit se zbytkem vašeho outfitu. Někdo si může říct, že je to jedno, že ze zbytku oblečení skoro nic není vidět, takže je jedno jestli se to k sobě hodí nebo ne, ale jen se zamyslete – jsou vidět kalhoty, boty, taška/kabelka v zimě potom ještě čepice, šála a rukavice. Je toho dost, co musíte sladit do na pohled příjemného celku. A s jednobarevným kabátem to bude mnohem jednodušší.

Samozřejmě k černé nemusíte moc dlouho váhat se zbytkem, jiné barvy kabátu už mohou zabrat chvilku přemýšlení, ale stále je to jednodušší, než vymýšlet co si vzít k modro–červeno–bílo-fialovému kabátu. O jednobarevný kabát se také lépe pečuje, nemusíte se starat o ostatní barvy a to, že by vám snad do sebe pustily. Kromě toho ke kabátu v jedné barvě lze snadno pořídit další doplňky, jako jsou kožešinové lemy nebo opasky.