Dámské holinky

469
1029
Ve slevě
Ne
  • Ano
  • Ne
Výrobce
Vše
preloader
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

I v gumácích můžete vypadat dobře. Zatímco dříve je nosili jen rybáři a malé děti kvůli tomu, aby si nerozmáchaly boty, až budou skákat do kaluží, dnes je to módní hit. Dámské holinky už nemusí být jen ošklivý kus gumy, mohou vypadat moderně a v podstatě se dají sladit k čemukoliv. Jedná se o zajímavý oděvní doplněk, který až ho vyzkoušíte, nedáte z ruky nebo spíše z nohou. Nejenže dámské holinky vypadají na nohách dobře, zároveň jsou pohodlné – už budete moci zapomenout na otlačené paty a zkroucené prsty v lodičkách.

Holinky byly vymyšleny už v 18. století, jejich boom ale přišlo ve století následujícím, přičemž oblíbené jsou dodnes. Prodávají se v různých barevných i tvarových mutacích, stačí si jen vybrat.

Při výběru dámských holinky

Výhodou holinek je, že se dají nosit za každého počasí. Když totiž začne znenadání pršet, v teniskách nebo sandálech budete mít vzápětí mokro, což se vám s holinkami rozhodně nestane. Než si je ale pořídíte, musíte si promyslet, jaké vlastně chcete. Jinak totiž budou vypadat vaše dámské holinky na zahrádku a jinak ty, ve kterých chcete chodit do práce. Ty už totiž nemohou být tak obyčejné, abyste nevypadala, jakože jste si během obědové pauzy odskočila na ryby. Prvním aspektem je délka. Vyrábějí se samozřejmě dámské holinky klasické délky do půlky lýtek, nově ovšem existují i o polovinu kratší dámské holinky. Některé z nich mají dokonce gumový klínek, takže nebudete ošizena ani o těch pár centimetrů, které vám přidávaly vaše lodičky.

Jak s barvou dámských holinek?

Dámské holinky lze pojmout jako netradiční obuv například k sukním, šatům nebo klasicky je kalhotám. Podle toho je potřeba vybrat barvu. V klasických černých bez ozdob nebo nějakého oživení budete vypadat, jakože jste připravená na velkou vodu. Lepší je tedy volit různé barevné variace – prodávají se dokonce i puntíkované, pruhované, červené, zelené, modré,… prostě na co si jen vzpomenete. Určitě se tedy nebojte nejít s davem a vyzkoušejte dámské holinky jako módní nezbytnost vašeho botníku.