Lyžařské dámské bundy

preloader
Bunda Under Armour UA Sportstyle Graphic Bench-WHT
Bunda Under Armour UA Sport...
6 599 Kč
Slevový kód 20%
Víc toho bohužel v dané kategorii nemáme, zkuste se vrátit zpět.

O kategorii výše ...

Pokud máte ráda zimní sporty, tak jistě víte, že je nelze provozovat ve starém zimníku po babičce. Na sjezdovku je potřeba vyrazit v bundě, která má určité vlastnosti a splňuje jisté nároky. Pokud chcete najít takovou, ve které by se vám dobře lyžovalo, nebylo vám chladno a ještě jste k tomu vypadala jako sněhová královna, pak zkuste vypsat přijímací řízení předtím, než vyrazíte do obchodu, kde se pak budete jenom nazdařbůh probírat velkým množstvím bund. Na takovou pozici by se jistě rádo dostalo mnoho bund, ale vězte, že kvalitní lyžařské bundy najdete jedině tady.

Jejich pořizovací cena není nijak divoká, vlastně by se dalo říci, že je úplně zkrocená tak, abyste ji v klidu mohla nakrmit zelenými papírky z vaší peněženky. Lyžařské bundy musí mít speciální schopnosti, aby zvládly tak náročnou práci, jako je dovést vás ke spokojenosti. Proto se podívejte, které jsou ty základní.

Výběrové řízení pro lyžařské bundy

Je samozřejmé, že vás lyžařské bundy mají udržet v teple a neprofouknout. Jenomže na druhou stranu se při sportu potíte, takže musíte vybírat tak, abyste si nepřipadala jako pod péřovou peřinou. Lyžařské bundy musí být z prodyšného materiálu a nejlépe ještě mít speciální větrací otvory, které mohou vypadat například jako kapsy, ale místo nich se tam nachází „filtr“. Ten pouští ven vaše teplíčko, ale dovnitř vám nepouští zimu. Dalším základním prvkem, který by lyžařské bundy měly mít, je vysoký límec a kapuce, kterou si můžete pevně přichytit suchým zipem nebo stáhnout tkaničkami. Lyžařské bundy by měly také mít buď žebrování na lemu a rukávech, možnost je stáhnout tkanicí či připnout na suchý zip. Až najdete bundu, která tyto požadavky splňuje, máte tu pravou. Ještě stačí vybrat vzhled a pak se stylem vyrazit na nejbližší sjezdovku. No, jen aby byl letos sníh.